Ламелі ортопедичні (бук)

products products

Ламель - це прямокутна пластина зігнутої форми, виготовлена шляхом склеювання декількох шарів шпону і подальшим розрізом їх на потрібні розміри. Ламель необхідна для виробників ліжок і м'яких меблів як пружинної опори матраца або м'якої частини дивана. Наша компанія пропонує якісні ламелі з натурального бука. Ламелі повністю власного виробництва.

products

Розміри і параметри ламелей: Ми виробляємо ламелі всіх стандартних розмірів. Основні параметри: довжина, ширина, товщина. При необхідності існує можливість виготовляти ламелі спеціального розміру під потреби клієнта.

довжина 500мм…1600мм
ширина 38, 53, 68мм
товщина 8, 10, 12мм
радіус R 3,8; 4,5; 6;
вага м3 820 кг

Призначення ламелей: Наша ламель в основному призначена для збирання ліжок і диванів різних конструкцій. Виробник меблів визначає (сам або з допомогою наших менеджерів) які ламелі і яку кількість йому необхідно для його конструкції. Тип кріплення теж важливий (дивитися нижче). Ми гарантуємо якість покриття, відповідність форм і розмірів, міцність і тривалість експлуатації.

Властивості та принцип роботи: Ламель є пластичним елементом ліжкової або диванної конструкції. Вигнута форма вироби дає ефект «пружини». Радіус вигину визначає опуклість пластини (r 3,8 - більш кругла). Кріпиться ламель за допомогою спеціальних пластикових кріплень. Також від кріплення залежить поведінка ламелі при навантаженнях. Детальніше ви можете ознайомитися в розділі «Пластикові кріплення і фурнітура». Витримує одна ламель навантаження до 40 кг.