Ламелі ортопедичні

products
Ліжкові ламелі - це дерев'яні гнутоклеєні вироби у вигляді дугопобідних планок, які використовується в якості гнучких елементів ліжкової основи. Меблі з ламелевою основою характеризується міцністю, гнучкістю і чутливістю до рухів людини. Ламелева основа збільшує термін служби і комфорт матраца, поглинаючи велику частину навантаження і ваги на вашому ліжку. Компанія ДЕКОР пропонує якісні ламелі - виготовлені з натурального букового або березового шпону.
Параметри Показники
довжина 500мм…1600мм
ширина 38, 53, 68мм
товщина 8, 10, 12мм
радіус R 3,8м; 4,5м; 6м;
вага 1 м3 820 кг
products

Призначення та види ламелей: Ортопедична ламель призначена для ліжок і диванів різних конструкцій. Ми пропонуємо найпоширеніші формати ламелей: шириною від 38 мм до 68 мм, декілька радіусів вигину, з букового або березового шпону. Виробник меблів має можливість визначити ламелі якого формату він зможе використати у своїй продукції. Не варто забувати і про кріплення на які монтуються ламелі (кріплення Ви можете замовити у наших партнерів). Ми гарантуємо якість покриття, відповідність форм і розмірів, міцність і тривалість експлуатації.

Властивості та принцип роботи: Ламель є пластичним елементом ліжкової або диванної конструкції. Вигнута форма виробу створює ефект «пружини» і підсилює ортопедичні властивості матраца. Поперечні елементи прогинаються тільки там, де цього вимагають лінії тіла, тим самим дозволяючи прийняти фізіологічно правильне положення хребта.
Одна ламель витримує навантаження до 60 кг.