Шпон лущений

beech veneer

Буковий лущений шпон - це листовий матеріал заданого формату та товщини, який використовується для виготовлення фанери. Шпон з букової деревини: міцний, має гарну структуру та чудово оброляється.

products

[Технологія виробництва]
1. Для виробництва високоякісного шпону ми обираємо деревину найвищого ґатунку. Весь ліс кругляк, який призначений для виробництва шпону, має мінімум зовнішніх і внутрішніх дефектів, має низьку частоту сучків, що зумовлює більший вихід шпону високої якості.
2. Перед початком процесу лущення ми пропарюємо колоди бука, поміщаючи їх у басейни з гарячою водою. Цей процес підвищує пластичність деревини і сучків, забезпечує легке лущення колоди і зумовлює більшу гладкість і щільність шпону.
3. У виробництві шпону ми використовуємо сучасні лущильні верстати, зі шпиндельним механізмом закріплення колоди. Сам етап лущення являє собою процес при якому одночасно з обертанням чурака, здійснюється рух ріжучого ножа в напрямку центру обертання, що призводить до зрізання шару деревини необхідної товщини (листів шпону).
4. Після лущення ми відправляємо шпон в сушарки. Сушіння запобігає появі цвілі та інших дефектів, видаляє зайву вологу і готує шпон для нанесення клею і виготовлення продукту. Ми використовуємо роликові сушарки конвеєрного типу. За допомогою цієї системи шпон проходить через кілька камер, через які проходить гаряче повітря. Температура і швидкість конвеєра регулюються для забезпечення виходу шпону з сушарки з відповідним вмістом вологи і відповідною якістю. Цільовий діапазон вологості становить 6 - 10%.
5. Після сушіння ми ретельно сортуємо листи шпону, з огляду на вимоги клієнтів і призначення продукту. Критерії якості включають характеристики натуральної деревини або дефекти, спричинені технологічним процесом, що виникають при лущені або обробці шпону. Градація якості шпону ділиться на чотири сорти: A, B, C і D, де кращий клас сорт - «A», а наступні сорти відображають шпон більш низької якості.

products

[Якість]
Компанія ДЕКОР контролює якість шпону на всіх етапах виробництва: від заготівлі сировини до сортування продукції на складі. Тому наші клієнти отримують шпон чіткого формату, відповідної сортності, рівномірної товщини та вологості.
Ми виробляємо шпон з букової деревини західної України, яка відрізняється своїми якісними показниками:
- Природним блиском
- Відмінним зерном
- Рівномірною текстурою
- Стійкістю до механічних пошкоджень

[Параметри]

Вид шпону Сортність Вологість
лущений A, B, C, D від 6 до 10 %
Товщина Ширина Довжина
від 1.0 до 2.0 мм будь-який формат до 2500 мм
products

[Додаткова інформація]
*** Ми піклуємося про зручність партнерства з нашою компанією, тому можемо надати логістичну допомогу, щоб полегшити транспортування товару в будь-яку точку світу. ***