ВИРОБИ З ГНУТОКЛЕЄНОЇ ФАНЕРИ

Реалізація різноманітних меблевих форм та конструкцій, з відносно низькою вартістю виробництва, можлива з допомогою технології гнутої фанери, яка дозволяє втілити Ваші ідеї дизайну в життя! Компанія ДЕКОР виготовляє фанерні Гнутоклеєні деталі (ГКД) з букового шпону власного виробництва. Нашим клієнтам ми пропонуємо широкий вибір гнутоклеєних частин меблів: від серійних моделей "ГОСТівських" шкільних стільців до оригінальних проєктів.

Типи заготівок: Кожна модель стільця, сидіння, крісла - це індивідуальна конструктивна форма, тому ГКД підбирається і обмовляється окремо з клієнтами. Нижче представлені основні типи гнутоклеєних деталей, які можна використати у виробництві вашого стільця.

products
  • Шкільні комплекти (Шліфовані, Лаковані, Вкриті HPL плівкою)
  • - Фанерні сидіння та спинки для шкільних стільців. Наше компанія досвідченна у виробництві готових до монтажу комплектів ГКД. Ми є одним з небагатьох виробництв, яке має можливість виготовлення значних об'ємів оброблених (лакованих, фарбованих чи шліфованих) частин учнівських стільців. В наявності є безліч форм гнутоклеєних деталей, які є стандартами на ринках шкільних меблів ЄС. Якість відповідає ГОСТ 21178-2006. Надаємо Висновок СЕС.
  • Каркас крісла (Моноблок, Ракушка, Ковш)
  • - Цільна конструкція сидіння та спинки. Для багатьох виробників наші фанерні МОНОБЛОКИ є незамінною основою крісел та стільців. Варіанти виконання: відфрезеровані на ЧПУ, заготівлі "бланки-запресовки", з верхнім шаром шпону сорту А (чистові) або сорт С "під обшивку".
products
products
  • Частини стільців HoReCa
  • - Лицьові фанерні частини стільця. Створення популярних моделей стільців вимагає досконале втілення ідей дизайну, відповідність трендам та тримання якості продукту. Компанія ДЕКОР пропонує застосовувати гнутоклеєні деталі в розробці або удосконаленні ваших моделей стільців. Опції обробки: Шліфування, Лако-Фарбове покриття, облицювання Шпоном різних порід дерева.
  • Внутрішні елементи (під оббивку)
  • - Спресовані зі шпону сорту B-C-D деталі (обрізані по контуру чи необрізні "бланки"). Міцність букової фанери дозволяє використовувати Гнутоклеєну фанеру як каркасну основу під поролон та тканину офісного або іншого стільця. Є можливість встановлювати металеві кутники, гайки-"горіхи", інші елементи монтажу.
products
products
  • Інші фанерні елементи
  • - Царги, проніжки, ніжки, підлокітники, боковини, частини корпусних меблів. Діапазон застосування гнутої фанери обмежується лише фантазією замовника. В багатьох випадках заміна частин стільця з масиву на деталі з гнутоклеєної фанери зменшує собівартість стільця.
Додаткова інформація:

* Наша компанія виготовляє гнутоклеєну фанеру з деревини БУКА. Застосування матеріалу іншої деревини обумовлюється в окремих випадках.
* Ми допоможемо організувати відправку товару національними службами доставки. Для екпортних операцій ми підберемо найкращих перевізників. :
* Інформація для клієнтів:
* Інформація для клієнтів:

* БАЖАНО надсилати ЗАПИТИ на розміщення замовлення Гнутоклеєних деталей з описом, кресленням та фотографіями потрібної вам моделі (можливо у нас вже є ця прес-форма). Наші менеджери обов'язково дадуть відповідь в найкоротші терміни про можливість виготовлення виробів ГКД, уточнять ціни і опишуть умови співпраці.

Контактна інформація

Процес виготовлення гнутоклеєної фанери:

1. Для початку необхідно спроектувати і створити, або підібрати інструмент для пресування ГКД - прес-форму. Ви маєте можливість замовити прес-форму у нас або встановити власну. Ми також пропонуємо нашим клієнтам великий вибір наявних прес-форм, допомагаючи цим заощадити час і гроші. Ви зможете перейти до етапу виробництва швидко і ефективно, вибравши одну з наших прес-форм.

products

2. В процесі виробництва ми використовуємо один з 2 методів для витримки заготівок-бланків. Більшість деталей "під оббивку" і деталей "під лак" серійного вироництва виготовляються з допомогою високочастотних пресів, однак для складних вибагливих компонентів класу ААА, таких як цілісні оболонки, деталі з декількома толщинами і відкритих частин деревини, ми використовуємо тепловий прес. Наш парк складається з: 12 високочастотних пресів та 2 теплових пресів.

products

3. Після пресування фанерних деталей ми обрізаємо їх на фрезерному верстаті або на обробному центрі із ЧПК. Ці складні маршрутизатори з комп'ютерним управлінням дозволяють нам виробляти широкий спектр послідовно однорідної і лаконічною оббивки і відкритих компонентів класу. Для виготовлення форм і обробки компонентів оббивки класу, ми використовуємо наші Thermwood модель C-67 двосторонній шпиндель маршрутизатори і для піддаються компонентів класу, .

products

4. Усі гнутоклеєні деталі, які в подальшому необхідно покритвати лако-фарбовими матеріалами, проходять працемісткий етап обробки. Наша команда кваліфікованих робітників обробляє і шліфує деталі, встановлює металеві вставки і займаються дрібною збіркою. Наші підрозділи працюють якісно і ефективно, щоби виробляти продукцію найвищої якості для кожного замовлення.

products

5. В якості додаткової опції для наших клієнтів ми пропонуємо повний спектр оздоблювальних послуг. Для покриття лицьових частин сидінь, спинок і каркасів стільців фарбою, лаком або іншими матеріалами ми використовуємо нашу напівавтоматизовану лінії обробки. Ми застосовуємо наякіснішні лакофарбові матеріалів, які є безпечними для навколишнього середовища. Компанія ДЕКОР постачає своїм клієнтам оброблений кінцевий продукт, який формує зовнішній вигляд стільця, крісла та інших частин меблів.

products